Toimiston yhteystiedot

FC Viikingit ry

Mustalahdentie 10 (2. krs)
00960 Helsinki

Sähköposti: fcviikingit@fcviikingit.com
P. 0400 317 230


Toimiston puhelinajat:
Ma-ke 14:00-16:30
To 14:00-17:30

Toimiston aukioloajat:

Toimistomme on toistaiseksi suljettu, mutta palvelemme teitä puhelimitse ja sähköpostitse ja tapaamisista voitte sopia erikseen.


Y-tunnus 1596686-0
Tilinumero: FI49 1389 3000 204894




HENKILÖSTÖ

Toiminnanjohtaja - Marko Lahikainen

marko.lahikainen@atv-marketing.fi
0400 414 221

Valmennuspäällikkö - Roberto Nuccio

roberto.nuccio@fcviikingit.com
0400 568 511

Seurakoordinaattori - Miia Kähärä

miia.kahara@fcviikingit.com
0400 317 230

Seuravalmentaja - Mikael Virta
mikael.virta@fcviikingit.com
050 557 2962


Seuravalmentaja - Jaabir Hassan
jaabir.hassan@fcviikingit.com
040 257 5847

Seuravalmentaja - Pierlin Makumbu
pierlin.makumbu@fcviikingit.com

Seuravalmentaja- Manuel Monticelli
manuel.monticelli@fcviikingit.com
050 554 3189